Dzień dobry, to ja, Mały Miś!

Dzień dobry, to ja, Mały Miś!Światowy Dzień Pluszowego Misia to świetna okazja, by spotkać się z najmłodszymi czytelnikami. W tym roku już po raz dziewiąty Biblioteka Publiczna w Bolechowicach zaprosiła dzieci z Przedszkola Magnificat w Bolechowicach do wspólnej zabawy.

Tym razem przedszkolaki poznały bardzo sympatycznego Małego Misia, bohatera książki Else Holmelund Minarik, który uwielbia hasać po śniegu, świętować urodziny i słuchać historii, które opowiada mu mama. Ta pełna ciepła i humoru książeczka stała się inspiracją do wielu  misiowych zabaw, które bardzo spodobały się naszym przedszkolakom. Duży respekt wśród dzieci wzbudził miś Marcyś, sympatyczny niedźwiadek, który własnym postępowaniem pokazał jak należy się zachowywać w różnych sytuacjach. Przedszkolaki obiecały, że będą słuchać rad mądrego misia. Dużą przyjemność sprawiło dzieciom malowanie portretów swoich pluszowych przyjaciół oraz wymyślanie prezentów jakimi chcieli by obdarować misia w dniu jego święta. Dzień Pluszowego Misia był jak zwykle doskonałą okazją do promocji czytelnictwa i biblioteki, jednocześnie do radosnej i wspaniałej zabawy.

Dzień dobry, to ja, Mały Miś!Dzień dobry, to ja, Mały Miś!Dzień dobry, to ja, Mały Miś!

Dzień dobry, to ja, Mały Miś!