Radosne Nutki w bibliotece

Radosne Nutki w naszej biblioteceW poniedziałek, 16 października odwiedziły nas dzieci z zabierzowskiego przedszkola "Radosne Nutki". Szczególnie dla najmłodszych przedszkolaków była to pierwsza wizyta w bibliotece. Dlatego spróbowaliśmy wyjaśnić po co jest biblioteka, na jakich zasadach funkcjonuje i czym różni się od księgarni.

Następnie dzieci poznały wydawnictwa skierowane do osób niedowidzących. Były "mówiące książki" oraz książki napisane specjalnym językiem Braille'a. Po części "teoretycznej", nasi najmłodsi goście na dłuższą chwilę opanowali nasz kącik z literaturą dziecięcą.

Serdecznie dziękujemy za wizytę dzieciom z grup: Bemolki, Nutki oraz Półnutki oraz jak zawsze uśmiechniętym Paniom wychowawczyniom.

Zapraszamy ponownie!

Radosne Nutki w naszej biblioteceRadosne Nutki w naszej biblioteceRadosne Nutki w naszej bibliotece