Radosne Nutki w naszej bibliotece

Radosne Nutki w naszej biblioteceWe wtorek 11 września naszą bibliotekę odwiedziły trzy grupy dzieci: Nutki, Półnutki oraz Bemolki z przedszkola "Radosne Nutki" w Zabierzowie. Dla części maluchów była to pierwsza w życiu wizyta w bibliotece, więc na początku były trochę onieśmielone.

Na szczęście szybko się to zmieniło za sprawą krótkiego teatrzyku o Wiewióreczce. Po przedstawieniu  nadszedł czas na zabawę "Pomóżmy jeżykowi odzyskać kolce". Z "magicznej skrzyni" ukazywały się ilustracje i rekwizyty a zadaniem dzieci było odgadnięcie z jakiej bajki pochodzą. Nagrodą za każdą prawidłową odpowiedź był kolec dla jeżyka. Wszystkie odpowiedzi były prawidłowe, więc jeżyk był bardzo zadowolony bo odzyskał wszystkie kolce, które pomogą mu zebrać bardzo dużo zapasów na nadchodzącą zimę. Po "egzaminie" z bajkowej wiedzy, nasi mali goście postanowili przez chwilę pooglądać książeczki, a na zakończenie spotkania wręczyli nam wykonane przez siebie piękne, ozdobione jesiennymi liśćmi podziękowania.

Dzieci odwiedziły naszą bibliotekę pod opieką pań: Alicji Osikowicz, Magdaleny Koniecznej, Marii Kozy, Katarzyny Miarczyńskiej, Karoliny Wilewskiej oraz Anety Krawczyk.

Radosne Nutki w naszej biblioteceRadosne Nutki w naszej biblioteceRadosne Nutki w naszej bibliotece