Wakacyjne spotkania z bajką

Biblioteka Publiczna w BalicachW lipcu filia biblioteczna w Balicach zaprosiła przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola na wakacyjne spotkania z bajką. Przez trzy kolejne czwartki - w czasie spaceru na plac zabaw - dzieci odwiedzały bibliotekę, a tam już czekała pani bibliotekarka z ciekawą legendą lub opowieścią.

Baśnie o strasznych smokach, pięknych, ale wybrednych księżniczkach, mądrych babciach i przewrotnych czarownikach zainteresowały nie tylko dzieci, ale też dorosłych czytelników, którzy w tym czasie  przychodzili wymienić  książki i już zostawali do końca opowieści. Każde spotkanie kończył słodki poczęstunek.

Biblioteka Publiczna w BalicachBiblioteka Publiczna w BalicachBiblioteka Publiczna w Balicach