Podziel się książką

Podziel się książkąPodczas tegorocznego Dnia Dziecka, który odbył się 29 maja  na zabierzowskim Rynku, pod jednym z namiotów odbywała się akcja „Podziel się książką”. Była to wspólna inicjatywa Samorządowego Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów oraz Gminnej Biblioteki Publicznej w Zabierzowie. Polegała ona na oddaniu własnych już przeczytanych książek, na te nieznane, przyniesione przez inne dzieci.

Dodatkową zachętą było odbywające się co godzinę losowanie nagród dla uczestników akcji. Zainteresowanie pomysłem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, niestety do święta wszystkich dzieci nie dostosowała się pogoda. Wszystkich rodziców z dziećmi, którzy posiadają kupon a nie zdążyli wymienić książek, zapraszamy do naszej biblioteki, mieszczącej się w Zabierzowie przy ulicy Szkolnej 2.