Kopciuszek z wizytą w balickiej bibliotece

Kopciuszek z wizytą w balickiej bibliotece23 czerwca bibliotekę w Balicach odwiedził niecodzienny gość. Był to Kopciuszek, który zaczarowany przez złego Czarnoksiężnika Kadabrę nie mógł wrócić do swojej bajki. Na szczęście w bibliotece Kopciuszek spotkał dzieci ze szkoły integracyjnej Radwanowicach które przyjechały z wizytą do naszej biblioteki.

Dzieci pomogły Kopciuszkowi wykonać siedem trudnych zadać aby mógł wrócić do swojego bajkowego świata. Mali pomocnicy wykazali się doskonałą znajomością bajek, spostrzegawczością i sprawnością fizyczną. Zadania oczywiście udało się wykonać a wdzięczny Kopciuszek na koniec spotkania poczęstował swoich wybawicieli słodyczami.

Bardzo dziękujemy dzieciom za wizytę w naszej bibliotece.

Kopciuszek z wizytą w balickiej biblioteceKopciuszek z wizytą w balickiej biblioteceKopciuszek z wizytą w balickiej bibliotece