Spotkanie z ilustratorem książek

Spotkanie z ilustratorem książek16 czerwca bibliotekę w Balicach odwiedziły dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Balicach. Na to spotkanie zaprosiliśmy ilustratorkę książek dla dzieci i młodzieży panią Karinę Znamirowską. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się jak powstaje książka od samego początku i kto odpowiada w kolejności za jej tworzenie.

Pani Karina zaprezentowała różne techniki tworzenia ilustracji. Od szkicu po gotowy obraz w książce. Na zakończenie spotkania Pni  Karina wspólnie z dziećmi stworzyła ilustrację do wiersza Jana Brzechwy „Na straganie”.

Nasi mili goście ofiarowali nam wspaniały prezent w postaci pięknie ilustrowanej przez siebie książeczki pt. ”Nasze ulubione postacie bajkowe”

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do biblioteki.

Spotkanie z ilustratorem książekSpotkanie z ilustratorem książekSpotkanie z ilustratorem książekSpotkanie z ilustratorem książek