Brawo przedszkolaki!

Brawo przedszkolaki!15 maja był dla dzieci z Prywatnego Przedszkola Magnificat w Bolechowicach dniem wyjątkowym.

Tego dnia wszystkie obecne przedszkolaki wystroiły się bajkowo i wyruszyły z Paniami (też bajkowymi :-)) do Biblioteki Publicznej w Bolechowicach. Zawsze chętnie przyjmujemy zaproszenie Pani Zofii Walczak, ale tym razem byliśmy szczególnie podekscytowani...

A to dlatego, że czekało nas ogłoszenie wyników konkursu plastycznego dotyczącego naszego ulubionego bohatera bajkowego. Na początku rozmawialiśmy o bibliotece, słuchaliśmy bajek, odgadywaliśmy zagadki, a także jedliśmy najprawdziwsze pierniczki z chatki Jasia i Małgosi ;-). Następnie nastąpił punkt kulminacyjny - ogłoszenie wyników konkursu. Jury w składzie: Pani Zofia, Pani Magda i ja uznało, że wszystkie prace są tak piękne, że wszystkie dzieci zajmują I miejsce i tym samym otrzymują nagrody i dyplomy. Nie zabrakło wspólnych zdjęć i podziękowań - wspomina wychowawczyni Ewelina Cichońska.

Pragnę ze swojej strony podziękować paniom wychowawczyniom Ewelinie Cichońskiej oraz Magdalenie Szczepańskiej za przygotowanie dzieci do konkursu Mój ulubiony bohater bajkowy oraz za przemiłą niespodziankę i życzenia. Dodam jeszcze, że do końca czerwca w bibliotece można oglądać wystawę pokonkursową, na którą serdecznie wszystkich zapraszam.

Brawo przedszkolaki!Brawo przedszkolaki!Brawo przedszkolaki!

Brawo przedszkolaki!Brawo przedszkolaki!

Brawo przedszkolaki!Brawo przedszkolaki!Brawo przedszkolaki!

Brawo przedszkolaki!Brawo przedszkolaki!