Na warsztacie pejzaż! - Wycieczka do Jaskini Wierzchowskiej

Wycieczka do Jaskini WierzchowskiejW poniedziałkowy poranek, spod biblioteki w Zabierzowie wyruszyliśmy razem do Jaskini Wierzchowskiej. W jaskini było ciemno i zimno, ze skalnego sufitu kapała woda a przewodnik wiódł nas wąskimi skalnymi przesmykami. W pewnym momencie przewodnik zapadł się pod ziemię, a na nas wyskoczyło dwóch uzbrojonych jaskiniowców.

Akcja była tak szybka, że nie zdążyliśmy sfotografować ich ataku. Na szczęście okazali się całkiem sympatyczni, chociaż prehistoryczni. Dużo nam opowiedzieli o jaskiniowym życiu, a na koniec zaprosili wszystkich na kiełbaski z mamuta.

Odwiedź nas na facebooku

Na warsztacie pejzaż!

Wycieczka do Jaskini WierzchowskiejWycieczka do Jaskini WierzchowskiejWycieczka do Jaskini Wierzchowskiej

PRB