Na warsztacie pejzaż! - początek projektu

Na warsztacie pejzaż!Zaczęły się wakacje, za nami pierwsze projektowe wycieczki, a w zasadzie wycieczka, ponieważ wyjście do zabierzowskiego kamieniołomu zniweczył deszcz. Ale jak mówi przysłowie „mądrej głowie dość dwie słowie” – po krótkiej, ale burzliwej dyskusji przeorganizowaliśmy bibliotekę i w trudnych warunkach (zbiorowy „bunt” komputerów) przeprowadziliśmy warsztaty fotograficzne, których tematem był portret.

Więcej zdjęć na profilu projektu na Facebooku.

Na warsztacie pejzaż!

Warsztaty fotograficzne - 30 czerwca 2014 r.

Na warsztacie pejzaż!Na warsztacie pejzaż!Na warsztacie pejzaż!

Wycieczka do Doliny Kobylańskiej - 7 lipca 2014 r.

Na warsztacie pejzaż!Na warsztacie pejzaż!Na warsztacie pejzaż!

Warsztaty fotograficzne - 9 czerwca 2014 r.

PRB