Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby odwiedzając naszą stronę czuli się bezpiecznie, dlatego zapisywanych na Twoim komputerze informacji nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej a całkowite wyłączenie ciasteczek nie spowoduje braku możliwości przeglądania naszej strony.

JAK WYŁĄCZYĆ ZAPISYWANIE CIASTECZEK W PRZEGLĄDARKACH:

Google Chrome Mozilla Firefox Internet Explorer OperaSafari

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.