"Ach, panie, panowie..." - Dzień Seniora w Niegoszowicach

"Ach, panie, panowie..." - Dzień Seniora w NiegoszowicachW sobotę, 1 grudnia, działający przy naszej bibliotece Kabaret "AA - Anonimowi Artyści", miał przyjemność po raz kolejny wystąpić w Niegoszowicach, podczas corocznego Dnia Seniora, organizowanego przez sołtysa Edwarda Machlowskiego oraz Radę Sołecką Niegoszowic.

Zaprezentowaliśmy program pt. "Ach, panie, panowie", w którym postanowiliśmy położyć większy nacisk na oprawę muzyczną. Tym razem było więcej niż zwykle popularnych piosenek, które przeplatały krótkie, ale błyskotliwe i dowcipne rozmowy oryginalnej pary. Skłonnej do chorobliwego zakochiwania się w mężczyznach kobiety i bezradnego psychoanalityka, usiłującego bezskutecznie udzielić jej pomocy.

Po zakończeniu występu życzenia zgromadzonym seniorom złożyli zaproszeni goście - ks. proboszcz Andrzej Badura, radna powiatu krakowskiego Alicja Wójcik oraz wicewójt Bartłomiej Stawarz.

Na scenie wystąpili: Maria Gaudyn, Renata Jaśkowska-Mazoń, Włodzimierz Mazoń oraz Michał Wróbel.

"Ach, panie, panowie..." - Dzień Seniora w Niegoszowicach"Ach, panie, panowie..." - Dzień Seniora w Niegoszowicach"Ach, panie, panowie..." - Dzień Seniora w Niegoszowicach

Polub nas na facebooku!