Brawo przedszkolaki!

Brawo przedszkolaki!15 maja był dla dzieci z Prywatnego Przedszkola Magnificat w Bolechowicach dniem wyjątkowym.

Tego dnia wszystkie obecne przedszkolaki wystroiły się bajkowo i wyruszyły z Paniami (też bajkowymi :-)) do Biblioteki Publicznej w Bolechowicach. Zawsze chętnie przyjmujemy zaproszenie Pani Zofii Walczak, ale tym razem byliśmy szczególnie podekscytowani...

A to dlatego, że czekało nas ogłoszenie wyników konkursu plastycznego dotyczącego naszego ulubionego bohatera bajkowego. Na początku rozmawialiśmy o bibliotece, słuchaliśmy bajek, odgadywaliśmy zagadki, a także jedliśmy najprawdziwsze pierniczki z chatki Jasia i Małgosi ;-). Następnie nastąpił punkt kulminacyjny - ogłoszenie wyników konkursu. Jury w składzie: Pani Zofia, Pani Magda i ja uznało, że wszystkie prace są tak piękne, że wszystkie dzieci zajmują I miejsce i tym samym otrzymują nagrody i dyplomy. Nie zabrakło wspólnych zdjęć i podziękowań - wspomina wychowawczyni Ewelina Cichońska.

Pragnę ze swojej strony podziękować paniom wychowawczyniom Ewelinie Cichońskiej oraz Magdalenie Szczepańskiej za przygotowanie dzieci do konkursu Mój ulubiony bohater bajkowy oraz za przemiłą niespodziankę i życzenia. Dodam jeszcze, że do końca czerwca w bibliotece można oglądać wystawę pokonkursową, na którą serdecznie wszystkich zapraszam.

Brawo przedszkolaki!Brawo przedszkolaki!Brawo przedszkolaki!

Brawo przedszkolaki!Brawo przedszkolaki!

Brawo przedszkolaki!Brawo przedszkolaki!Brawo przedszkolaki!

Brawo przedszkolaki!Brawo przedszkolaki!

Polub nas na facebooku!

Programy

 

Czytam sobie w bibliotece

 

Dyskusyjny Klub Książki

 

Dyskusyjny Klub Książki dla dzieci

 

Grupa Rękodzielnicza "Koronczarki"

 

Kosmos – nasze wielkie podwórko!

 

Program Rozwoju Bibliotek

 

Biblioteka Narodowa

 

Cyfrowe książki

 

wolnelektury.pl

 

polona.pl

 

Wyszukaj