"Małe lisy" Justyny Bargielskiej w Dyskusyjnym Klubie Książki

"Małe lisy" Justyny Bargielskiej w Dyskusyjnym Klubie KsiążkiNa grudniowym spotkaniu DKK  w Bibliotece Publicznej w Bolechowicach dyskutowaliśmy o Małych lisach Justyny Bargielskiej, a ponieważ było to nasze ostatnie w tym roku spotkanie, sporo czasu poświęciliśmy również na literackie wspomnienia lektur mijającego roku i jeszcze raz przyjrzeliśmy się naszej liście rankingowej. Jak się okazało, grudniowa lektura została książką roku w naszym czytelniczym klubie. Na podium znalazły się również Ślepnąc od świateł Jakuba Żulczyka oraz Cafe Hiena Evy Bemowej.

Małe lisy jak żadna do tej pory klubowa książka, wywołała wśród uczestników krańcowo różne  opinie a co za tym idzie również oceny. Bardzo się z tego cieszymy, ponieważ spotkania, na których ścierają się tak różnorodne emocje i opinie o książce są dla nas najciekawsze. Warto wspomnieć, że tego wieczoru  wydarzyło się coś wyjątkowego, po raz pierwszy w trzyletniej historii naszego DKK zostały przyznane aż trzy dziesiątki.

Zapraszamy na kolejne spotkanie klubu 19 stycznia o godz. 19.00. Tematem dyskusji będzie książka Życie to jednak strata jest. Andrzej Stasiuk w rozmowach z Dorotą Wodecką.

"Małe lisy" Justyny Bargielskiej w Dyskusyjnym Klubie Książki"Małe lisy" Justyny Bargielskiej w Dyskusyjnym Klubie Książki"Małe lisy" Justyny Bargielskiej w Dyskusyjnym Klubie Książki