Biblioteczne Czytanki

bW naszych bibliotekach, bardzo tęsknimy za zajęciami z dziećmi. Na szczęście dzięki możliwością, jakie daje nam Internet, możemy się spotykać wirtualnie. Właśnie w takich wirtualnych zajęciach z cyklu “Biblioteczne Czytanki” brała udział grupa Rybek, z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Balicach.

W ramach zajęć, poznaliśmy sympatycznego Fenka, który także jest przedszkolakiem. Razem ze swoimi przyjaciółmi, Fenek nauczył dzieci, dlaczego i kiedy należy myć ręce.

Szczególnie teraz, jest to bardzo ważne, kiedy musimy uważać na różne wirusy i bakterie.

Dzieci wysłuchały historii Fenka, a same pięknie zaśpiewały piosenki o myciu rączek.

Każdy maluch otrzymał także instrukcję mycia rąk, którą może zawiesić w domowej łazience.

Zajęcia dla maluchów przygotowała nasza filia w Balicach

bbb

Za zdjęcia z zajęć bardzo dziękujemy Pani Ilonie Dudek.

Polub nas na facebooku!