Informacja dla czytelników

Drodzy Czytelnicy!

Miło nam poinformować, że oferta naszej biblioteki zostanie poszerzona o Audiobooki oraz dostęp do zasobów e-booków na portalu Legimi.

Czytelnicy zapisani do naszych bibliotek, mogą mieć dostęp do wielu nowości i bestsellerów, ale i starszych tytułów – z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi.com. Wystarczy, że na podstawie otrzymanego w bibliotece unikalnego kodu, założą konto i pobiorą bezpłatną aplikację Legimi. Wówczas wszystkie bez wyjątku e-książki dostępne w abonamencie będą mogli czytać na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku. Oczywiście za darmo. Warunkiem jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej.

Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi na stronie https://www.legimi.pl/rajska/.  Następnie wybrane książki pobrać można bezpośrednio w aplikacji Legimi, zainstalowanej na wybranym urządzeniu. Od momentu aktywacji kodu użytkownik ma dostęp do zasobu przez 30 dni.

Usługa wypożyczania książek elektronicznych udostępniona została ze środków BN w ramach projektu Priorytet1. Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną.

Po Audiobooki i kody zapraszamy już od poniedziałku :)

Polub nas na facebooku!