Konkurs! "Książka na Wakacjach"

PLAKAT

Gminna Biblioteka Publiczna w Zabierzowie ogłasza konkurs dla zaczytanych na wakacjach :)

Wszyscy jesteśmy spragnieni odpoczynku i spędzenia czasu w jakimś urokliwym  miejscu. A  że o książkach wiemy prawie wszystko, to mamy świadomość, że również  książka  „chce wyjechać na wakacje"

Celem konkursu jest promowanie czytelnictwa oraz zachęcenie osób w różnym wieku do wyjścia z domu i czynnego spędzania czasu w wakacje.

Prace konkursowe można nadsyłać od 01.07.2020 r. do 30.08.2020 r.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie oryginalnego zdjęcia, prezentującego książkę na wakacjach.

W konkursie mogą wziąć udział osoby w każdym wieku, które mieszkają na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W przypadku udziału osoby niepełnoletniej, do pracy konkursowej konieczne jest dołączenie wypełnionej i zeskanowanej zgody rodziców na udział dziecka w konkursie.

Zdjęcie konkursowe należy zapisać w formacie jpg lub png i przesłać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z danymi autora zawierającymi: imię, nazwisko, miejsce zamieszkania (miejscowość), e-mail oraz telefon kontaktowy. W przypadku osób niepełnoletnich niezbędna jest zgoda na udział w konkursie.

Szczegóły konkursu zawarte są w regulaminie znajdującym się w linku poniżej.

PLAKAT

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE :)

Polub nas na facebooku!