Świąteczny Dar - Magia i Czar

swW naszej filii w Balicach czuć już świąteczną atmosferę. 16 grudnia odwiedził nas Krakowski Teatr Maska, ze świątecznym spektaklem “Świąteczny Dar - Magia i Czar”. Pouczająca opowieść o marzeniach, odwadze i przyjaźni porwała oglądające spektakl dzieci.

Mały Tygrysek i jego przyjaciele, różowy Zajączek, Renifer i Śnieżynka, w ciekawy i zabawny sposób uczyły dzieci jak należy się zachowywać, dlaczego warto używać słów proszę, dziękuję i przepraszam oraz dlaczego warto pomagać innym. Bajkowe postacie opowiedziały także o radosnym świątecznym oczekiwaniu oraz przybliżyły naszym milusińskim magię Świąt oraz ich wartość w życiu człowieka.

Przedstawienie oglądały dzieci z klasy drugiej oraz oddziału przedszkolnego R3 z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Balicach.

swswswswswswswswswswswswswswsw

Polub nas na facebooku!