Niestraszne nam strachy

Trzydziestego października do naszej filii w Balicach zaprosiliśmy przedszkolaki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Balicach. Dzieci wzięły udział w zajęciach przygotowanych przez Agnieszkę Mleczko, pod przewrotnym tytułem “Niestraszne nam strachy”.

Dzielne przedszkolaki, miały zatem szansę sprawdzić który z nich jest najodważniejszy, a wszystko to przy pomocy straszliwie trudnych zadań. Było zatem łowienie tajemniczych przedmiotów z oślizgłego bagniska, były gimnastyczne tory przeszkód pod najprawdziwszą pajęczyną, a wszystko to okraszone straszną opowieścią o stworzeniach zamieszkujących pod łóżkiem. Do tego sporo tańca, radosnych okrzyków i zabawy aktorskiej. Dzieci okazały się wyjątkowo odważne, dlatego na końcu odnalazły ukryty w bibliotecznych półkach skarb.

Zajęcia odbyły się w ramach cyklu “Babcia Matylda zaprasza” a wzięły w nich udział dwie grupy przedszkolne (R2 i R3) z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Balicach, wraz z wychowawcami (około 45 dzieci).

Niestraszne nam strachyNiestraszne nam strachyNiestraszne nam strachy

Polub nas na facebooku!