Z albumu fotografii Janusza Monia

Gminna Biblioteka Publiczna w ZabierzowiePrzed kilkoma laty Biblioteka Publiczna w Rudawie prezentowała  małą wystawę prac Janusza Monia w ramach cyklu pt. I nie nudzi się wśród ludzi… Okazuje się, że pasja fotografowania trwa nadal, a nawet rozwinęła się dużo dalej.

Pan Janusz wyjeżdża na „sesje” np. do Biebrzańskiego Parku Narodowego i w inne rejony Polski. Niedawno nasz fotograf amator pochwalił się nowymi zdjęciami, przywiezionymi z przyrodniczych plenerów. Wykonanie tych zdjęć wymagało, jak opowiadał autor wielu przygotowań, cierpliwości i czasu, bo  fotografowane obiekty… były płochliwe. Warto zobaczyć niektóre fotografie przyniesione przez Janusza Monia do naszej biblioteki i wystawione w antyramach.

Serdecznie zapraszamy!

Polub nas na facebooku!