Jestem kobietą! A ty jaką masz supermoc?

Jestem kobietą! A ty jaką masz supermoc?W piątek, 8 marca w Niegoszowicach, wystąpił działający przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Zabierzowie Kabaret "AA". Okazją do zaprezentowania nowego programu "Jestem kobietą! A ty jaką masz supermoc?" był oczywiście Dzień Kobiet.

Na zaproszenie sołtysa Edwarda Machlowskiego oraz Rady Sołeckiej Niegoszowic w spotkaniu uczestniczyła Elżbieta Burtan, wójt Gminy Zabierzów.

W przedstawieniu wystąpili:
- Renata Jaśkowska-Mazoń
- Maria Gaudyn
- Klaudia Dam
- Anna Sioła
- Włodzimierz Mazoń
- Michał Wróbel
- Karol Stanisławski

Nad scenariuszem i reżyserią przedstawienia pracowała Elżbieta Mazur.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie!

Jestem kobietą! A ty jaką masz supermoc?Jestem kobietą! A ty jaką masz supermoc?Jestem kobietą! A ty jaką masz supermoc?

Polub nas na facebooku!