"Podziel się książką" na Eko Gminnym Dniu Dziecka

"Podziel się książką" na Eko Gminnym Dniu Dziecka3 czerwca na zabierzowskim rynku odbył się Eko Gminny Dzień Dziecka. Tradycyjnie już, nasza biblioteka pod jednym z kilkudziesięciu rozstawionych namiotów prowadziła akcję wymiany książek Podziel się książką.

Polegała ona na wymianie własnych już przeczytanych książek, na te nieznane, przyniesione przez inne dzieci. Młodzi czytelnicy za każdą wymienioną książkę otrzymywali kupony, które o każdej pełnej godzinie, na głównej scenie, brały udział w losowaniu nagród. Wymiana książek cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.

Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za udział w akcji i zapraszamy za rok!

"Podziel się książką" na Eko Gminnym Dniu Dziecka"Podziel się książką" na Eko Gminnym Dniu Dziecka"Podziel się książką" na Eko Gminnym Dniu Dziecka