"Koronczarki" na Małopolskim Forum Srebrnej Gospodarki

"Koronczarki" na Małopolskim Forum Srebrnej Gospodarki30 października 2017 roku "Koronczarki" - nieformalna grupa zrzeszona przy Gminnej Bibliotece Publicznej z Zabierzowie, Filii w Rudawie - miały przyjemność brać udział w V Małopolskim Forum Srebrnej Gospodarki, które odbyło się w hotelu Best Western Premier w Krakowie.

Wydarzenie to objął swoim patronatem wicemarszałek województwa małopolskiego p. Wojciech Kozak. Na forum poruszane były takie tematy jak: opieka nad osobami starszymi, osoby starsze na rynku pracy, zasady przeliczania emerytur według wcześniejszej i obecnej procedury i wiele innych równie ciekawych tematów. ”Koronczarki”  na swoim stoisku wystawienniczym prezentowały rękodzieło obok innych stoisk promocyjnych – Banku Zachodniego WBK, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Jurajskiej Izby Gospodarczej, Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Klubów Seniora.

Beata Jarema

"Koronczarki" na Małopolskim Forum Srebrnej Gospodarki"Koronczarki" na Małopolskim Forum Srebrnej Gospodarki"Koronczarki" na Małopolskim Forum Srebrnej Gospodarki