Opowieści babci Matyldy

Opowieści babci Matyldy21 listopada 2016r. w balickiej bibliotece rozpoczął się nowy cykl spotkań z przedszkolakami.

Matylda to sympatyczna babcia, która mieszka w bibliotece, opiekuje się książkami i bajkowymi postaciami. Wprowadza dzieci w świat literatury, opowiada o swoich przygodach w świecie pełnym fantazji i przygód, gdzie wszystko jest możliwe i nawet największy smutek przerodzi się w radość i szczęście.

Spotkania maja na celu zapoznanie przedszkolaków z biblioteką, a przede wszystkim wzbudzenie w nich zainteresowania książką.

Spotkania z przedszkolakami będą odbywać się cykliczne raz w miesiącu. W postać Babci Matyldy wcieliła się bibliotekarka z biblioteki w Balicach.

Opowieści babci MatyldyOpowieści babci MatyldyOpowieści babci Matyldy