"Inspiracje" - koncert Izabeli Frąckowiak

"Inspiracje" - koncert Izabeli FrąckowiakW środę 21 października Biblioteka Publiczna w Rudawie zaprosiła na kolejne wydarzenie w cyklu I nie nudzi się wśród ludzi, cyklu wymyślonego kilka lat temu, który ma służyć pokazaniu ciekawych ludzi i ich pasji.Po prezentacjach Edwarda Rudzkiego, Józefy Kosteckiej, Janusza Monia, Włodzimierza Bzukały, Piotra Bycia, występ Izy Frąckowiak był już szóstym tego rodzaju spotkaniem.

Izabela Frąckowiak jest mieszkanką Rudawy. Ukończyła VII Liceum Ogólnokształcącego im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie i obecnie studiuje psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od dziecka związana z muzyką, uczestniczy w przeglądach wokalno - instrumentalnych oraz występuje w krakowskich klubach. Ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Krzeszowicach w klasie gitary klasycznej. Pasjonuje ją śpiew, gra na gitarze klasycznej, elektrycznej oraz basowej. Jest miłośniczką szeroko pojętej muzyki rockowo - metalowej oraz książek fantasy. W koncercie zatytułowanym Inspiracje Iza Frąckowiak zaśpiewała m.in. utwory , które są dla niej ważne, bo z różnych powodów są źródłem inspiracji. Usłyszeliśmy - This Word, Niepokonani, Ain't no sunshine, Simple Man, Not strong enough, When 'm gone, Iris, High Hopes, In the white, Sober, Napraw, Open your eyes .W  koncercie wystąpił również grający na gitarze elektrycznej Mikołaj Sieńko, mieszkaniec Siedlca. Wśród publiczności znaleźli się znajomi i krewni Izabeli Frąckowiak, nasi czytelnicy i przyjaciele biblioteki. Miedzy nimi wielu takich, którzy zobaczyli Izabelę Frąckowiak w zupełnie innej roli, większość zobaczyła i usłyszała ją pierwszy raz. Udany występ, udany wieczór w ciepłym nastroju, który stworzyli i nasi artyści i widzowie. W rozmowach „kuluarowych” po zakończonym bisami i brawami występie można było usłyszeć wiele komentarzy. Przede wszystkim pochlebne opinie adresowane do wykonawczyni, przekonujące także o wadze takiego wydarzenia, które jak założyliśmy pokazuje innych, poza tym daje rozrywkę i jednoczy środowisko. Wszystko działo się nieopodal biblioteki, w sali wiejskiej „nad Lewiatanem”.

"Inspiracje" - koncert Izabeli Frąckowiak"Inspiracje" - koncert Izabeli Frąckowiak"Inspiracje" - koncert Izabeli Frąckowiak