VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

VI Światowy Dzień Tabliczki MnożeniaW piątek 30 września obchodziliśmy już po raz szósty Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Z tej okazji uczniowie w ramach akcji Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają, odpytują dorosłych co zapamiętali z czasów kiedy sami uczyli się matematyki.

Naszymi tegorocznymi "egzaminatorami" byli uczniowie klasy 3a pod opieką Małgorzaty Antos. Pomimo ogromnej liczby zadanych pytań, udało nam się wyjść z tego "pojedynku' obronną ręką, czego dowodem było otrzymanie certyfikatu potwierdzającego znajomość tabliczki mnożenia.

VI Światowy Dzień Tabliczki MnożeniaVI Światowy Dzień Tabliczki MnożeniaVI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia