Klub Książki Zapomnianej w bibliotece w Balicach

Klub Książki Zapomnianej11 września w bibliotece w Balicach odbyło się kolejne spotkanie Klubu Książki Zapomnianej. Tym razem przy filiżance kawy i herbaty w bardzo miłej atmosferze rozmawialiśmy o książce Kino muzyczne Lucjana Kydryńskiego. Przewodnik po filmach muzycznych oprowadza nas głównie po świecie, którego już nie ma.

Istnieje tylko na ekranach iluzjonów i w naszej pamięci; jego celem jest odświeżenie tej pamięci i utrwalenie jej. Obejmuje omówienia ponad 280 filmów muzycznych: najwybitniejszych, najpopularniejszych lub z jakichś szczególnych względów istotnych dla polskiego widza.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wstąpienia do naszego klubu, ponieważ czasem największa przyjemność płynie z rozmowy z ludźmi, którzy czytają te same książki.

Klub Książki ZapomnianejKlub Książki ZapomnianejKlub Książki ZapomnianejKlub Książki Zapomnianej