"Daj się ponieść wyobraźni" - spotkanie w bibliotece w Balicach

Daj się ponieść wyobraźniBardzo radośnie i wesoło zaczęła się środa w naszej bibliotece, ponieważ odwiedziły nas dzieci z Niepublicznego Przedszkola Językowego "Akademia Małych Tygrysków" z Balic. Najpierw porozmawialiśmy sobie o bibliotece, książkach i wielu innych ciekawych rzeczach, a potem zaproszony specjalnie na tę okazję gość, pani Agnieszka Mleczko zainscenizowała naszym małym gościom niezwykle ciekawą bajeczkę o wędrującym jaju.

Dzieci z uwagą wysłuchały opowieści,  biorąc w niej aktywny udział. Na tym atrakcje się jednak nie skończyły ponieważ specjalnie dla naszych sympatycznych przedszkolaków, Pani Agnieszka przygotowała ciekawe zadania z którymi dzieci poradziły sobie bez problemu. Przedszkolaki utwierdziły się w przekonaniu, że książki są fajne, ponieważ wzbogacają wyobraźnię i mogą nas wiele nauczyć a czytanie wcale nie musi być nudne. Na zakończenie spotkania każde dziecko dostało od naszego gościa zaczarowane ziarenko, które spełnia życzenia. Spotkanie było bardzo udane, dzieci reagowały bardzo żywo i spontanicznie. Obiecały, że wrócą do biblioteki z rodzicami, czekamy i bardzo serdecznie zapraszamy.

Daj się ponieść wyobraźniDaj się ponieść wyobraźniDaj się ponieść wyobraźni

Daj się ponieść wyobraźniDaj się ponieść wyobraźniDaj się ponieść wyobraźniDaj się ponieść wyobraźni