"W mojej pamięci" - zaduszki poetyckie

W mojej pamięci

W poniedziałek 9 listopada odbyły się zaduszki poetyckie, w tym roku organizowane wspólnie przez Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Zabierzowie.

Po krótkim powitaniu wygłoszonym przez dyrektora SCKiPGZ Annę Domagałę rozpoczął się spektakl poetycko-muzyczny „W mojej pamięci”, na który złożyły się m.in. piosenki Bułata Okudżawy oraz wiersze Haliny Poświatowskiej, Władysława Broniewskiego czy Bolesława Leśmiana. W nastrój pełen skupienia, nostalgii i wspomnień, zgromadzoną publiczność udanie wprowadzili Wojciech Mazoń wraz z Renatą Jaśkowską oraz Maria Gaudyn, Agnieszka Mleczko i Michał Wróbel, a całość reżyserską klamrą spięła kierownik GBP Elżbieta Mazur.

Na zakończenie z mini koncertem wystąpił Gmino-Parafialny Chór "Voci Di San Francesco" z Zabierzowa pod batutą Edwarda Machety.

Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie, szczególnie cieszy nas liczne stawienie się członków lokalnych Klubów Seniora powstałych w miejscowościach należących do naszej gminy.

W mojej pamięciW mojej pamięciW mojej pamięci

W mojej pamięciW mojej pamięciW mojej pamięciW mojej pamięci