Grant dla Biblioteki Publicznej w Balicach

Grant dla Biblioteki Publicznej w BalicachBiblioteka Publiczna w Balicach już po raz trzeci została dofinansowana przez Kraków Airport w ramach konkursu "Wspieramy Sąsiadów". Tym razem bibliotece przyznano cztery tysiące złotych na zakup książek dla dzieci i młodzieży. Pomimo dużej konkurencji projekt Bajeczki z bibliotecznej półeczki… Zakup książek dla dzieci i młodzieży, zyskał akceptację komisji konkursowej.

W dniu 23 czerwca 2015 odbyło się uroczyste podpisanie umowy pomiędzy Spółką Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice Sp. z o.o. a Samorządowym Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów. Dzięki wsparciu Kraków Airport zakupiliśmy 312 nowych pozycji książkowych. Na każdej książce zakupionej z dotacji zostało umieszczone logo Kraków Airport z adnotacją: Zakup sfinansowany w ramach programu „Wspieramy Sąsiadów”.

Dziękujemy Kraków Airport za pomoc nam w propagowaniu i rozpowszechnianiu czytelnictwa wśród najmłodszych użytkowników biblioteki. Dzięki dotacji mogliśmy zakupić dodatkową ilość książek dla dzieci, co miało wpływ na większą liczbę odwiedzin i wypożyczeń wśród młodych czytelników. Młodzi ludzie chętnie wracają do biblioteki i rozwijają swoje zainteresowania czytelnicze.

Wspieramy sąsiadów

Bardzo dziękujemy i liczymy na dalsze wsparcie naszych działań.

Grant dla Biblioteki Publicznej w BalicachGrant dla Biblioteki Publicznej w BalicachGrant dla Biblioteki Publicznej w Balicach