Krioterapia bez tajemnic

Krioterapia bez tajemnicW czwartek 7 maja w bibliotece w Zabierzowie odbyło się spotkanie autorskie ze Zbigniewem Kołbą, promujące książkę Krioterapia. To warto wiedzieć będącą zbiorem doświadczeń autora związanych z prowadzeniem gabinetu krioterapii.

Swoją prelekcję nasz gość podzielił na dwie części. W pierwszej, poświęconej krioterapii zostały ogólnie omówione mechanizmy „leczenia zimnem”, jakie schorzenia można leczyć, na co należy zwracać uwagę w gabinetach krioterapii a także kto może a kto nie powinien (ze względów zdrowotnych) korzystać z tej metody.

Druga część spotkania poświęcona została diecie a także problemom ze snem. Autor chętnie podzielił się swoją wiedzą na temat odpowiedniego odżywiania, ułatwiającego uzupełnianie brakujących w naszych organizmach witamin czy minerałów. Ta część spotkania przerodziła się w ożywioną dyskusję z czytelnikami, którzy wymieniali się z naszym gościem swoją wiedzą dotyczącą roślin, soków czy potraw pomagających na konkretne dolegliwości. Na sam koniec autor przeprowadził krótką prezentację relaksującego oddychania ułatwiającego zasypianie a mającego swe korzenie w starożytnej medycynie chińskiej.

Dziękujemy panu Zbigniewowi Kołbie oraz naszym czytelnikom (szczególnie członkom Klubu Seniora w Zabierzowie) za przybycie na spotkanie.

Krioterapia bez tajemnicKrioterapia bez tajemnicKrioterapia bez tajemnic

Polub nas na facebooku!