Czytanie łączy pokolenia

XI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek 8 - 15 MAJA 2014 r.

XI Ogólnopolski Tydzień BibliotekTYDZIEŃ BIBLIOTEK W GMINIE ZABIERZÓW

8 maja
- "Słowacki raj dla każdego" - spotkanie w Bibliotece Publicznej w Bolechowicach z podróżnikiem Andrzejem Pasławskim.

9 maja
- "Śmiech to zdrowie" - przedstawienie kabaretowe w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zabierzowie.

12 maja
- "O muzyce w poezji dla najmłodszych" - spotkanie autorskie z poetką Izabellą Klebańską z dziećmi z klas pierwszych w Bibliotece Publicznej w Rudawie.
- "Od skalnych rysunków po audiobook" - cykl spotkań poświęconych historii pisma, druku oraz innych sposobom przekazywania informacji na przestrzeni wieków. Spotkanie z I grupą "zerówkowiczów" ze Szkoły Podstawowej w Zabierzowie.

13 maja
- "Od skalnych rysunków po audiobook" - cykl spotkań poświęconych historii pisma, druku oraz innym sposobom przekazywania informacji na przestrzeni wieków. Spotkanie z przedszkolakami w Bibliotece Publicznej w Balicach.
- "Bardzo wielkie pojednanie" - spotkanie z pisarzem Krzysztofem Maćkowskim, poświęcone najnowszej książce autora. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Gminnej Biblioteki Publicznej w Zabierzowie.

14 maja
- "Od skalnych rysunków po audiobook" - cykl spotkań poświęconych historii pisma, druku oraz innym sposobom przekazywania informacji na przestrzeni wieków. Spotkanie z "zerówkowiczami" w Bibliotece Publicznej w Balicach.

15 maja
- "Od skalnych rysunków po audiobook" - cykl spotkań poświęconych historii pisma, druku oraz innym sposobom przekazywania informacji na przestrzeni wieków. Spotkanie z II i III grupą "zerówkowiczów" ze Szkoły Podstawowej w Zabierzowie.