Uroczyste zakończenie projektu "Na warsztacie pejzaż!"

Uroczyste zakończenie projektu "Na warsztacie pejzaż!"W środę, 27 sierpnia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zabierzowie odbyło się uroczyste zakończenie projektu "Na warsztacie pejzaż!". Na wernisaż wystawy przybyli uczestnicy wraz ze swoimi rodzicami, rodzeństwem czy znajomymi. Wszyscy byli dużym wrażeniem wystawionych prac, często nie zdając sobie sprawy z tego, że takie widoki można podziwiać "na żywo" zupełnie niedaleko od miejsca, w którym na co dzień mieszkają.

Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim za przybycie, Dominice Szeleźnik za muzyczne rozpoczęcie spotkania, a na koniec wszystkim młodym uczestnikom projektu za wspólnie spędzone z nami trzy miesiące.

PRB

Uroczyste zakończenie projektu "Na warsztacie pejzaż!"Uroczyste zakończenie projektu "Na warsztacie pejzaż!"Uroczyste zakończenie projektu "Na warsztacie pejzaż!"

PRB