"Gdzie jesteś?" – Zaduszki poetycko-muzyczne

"Gdzie jesteś?" – Zaduszki poetycko-muzyczneListopad jest miesiącem szczególnym, sprzyjającym zadumie i refleksji nad przemijaniem, losem świata i człowieka, jego kruchością i ulotnością. Nasze myśli biegną ku tym, których nie ma już wśród nas, naszym bliskim, rodzinie, znajomym. Wspominamy również tych, których cenimy za działalność społeczną czy twórczość artystyczną.

Mamy nadzieję, że zorganizowane przez nas zaduszki pozwoliły na chwilę zatrzymać się, zajrzeć w głąb siebie, zbliżyć do tych, którzy odeszli i tych, którzy pozostali.

W niezapomniany nastrój wprowadziły nas utwory m. in.: Karola Wojtyły, Marii Konopnickiej, Władysława Broniewskiego, Kazimiery Iłłakowiczówny, Haliny Poświatowskiej czytane przez Marię Gaudyn i Krzysztofa Mazura oraz piosenki z repertuaru Bułata Okudżawy, Michała Bajora, Budki Suflera, Łucji Prus i wielu innych wykonywane przez Renatę Jaśkowską i Włodzimierza Mazonia.

"Gdzie jesteś?" – Zaduszki poetycko-muzyczne"Gdzie jesteś?" – Zaduszki poetycko-muzyczne"Gdzie jesteś?" – Zaduszki poetycko-muzyczne"Gdzie jesteś?" – Zaduszki poetycko-muzyczne