"Słodkie rodzynki, gorzkie migdały" w Domu Pomocy Społecznej w Karniowicach

"Słodkie rodzynki, gorzkie migdały" w Domu Pomocy Społecznej w KarniowicachW poniedziałkowe popołudnie 14 maja bibliotekarze z GBP gościli w Domu Pomocy Społecznej w Karniowicach, aby przedstawić jego mieszkańcom przygotowany przez siebie spektakl „Słodkie rodzynki, gorzkie migdały”. Była to poetycko – muzyczna podróż przez lata dwudzieste i trzydzieste ubiegłego stulecia, utrzymana w konwencji kawiarnianego spotkania.

Ożyły wspomnienia z lat młodości, co było widać na twarzach licznie zebranej widowni. Wspaniała pełna życzliwości atmosfera, serdeczne rozmowy, gorące brawa to chwile, które na długo zachowamy w naszych sercach. Niezaprzeczalną gwiazdą spotkania była Zofia Dubiel, która oczarowała wszystkich swoim głosem a jej aranżacje starych przebojów wszystkim bardzo przypadły do gustu.

"Słodkie rodzynki, gorzkie migdały" w Domu Pomocy Społecznej w Karniowicach"Słodkie rodzynki, gorzkie migdały" w Domu Pomocy Społecznej w Karniowicach"Słodkie rodzynki, gorzkie migdały" w Domu Pomocy Społecznej w Karniowicach

Polub nas na facebooku!