Małe Tygryski z wizytą w bibliotece w Balicach

Małe Tygryski z wizytą w bibliotece w BalicachW poniedziałkowe przedpołudnie 2 kwietnia odwiedziły nas Małe Tygryski wprowadzając do biblioteki w Balicach wiele gwaru, śmiechu i radości. W bibliotece dzieci dowiedziały się jak powstaje książka, jaka jest różnica między  księgarnią a biblioteką i na czym polega praca bibliotekarza.

Na spotkanie zaprosiliśmy Biblioteczną Babcię, która opowiedziała bajkę o niegrzecznej królewnie. Dzieci słuchały z uwagą a wybuchy śmiechu świadczyły o tym że bajka im się podobała. Na zakończenie dzieci odgadywały zagadki tematycznie związane z książkami. Nie obyło się oczywiście bez słodkiego poczęstunku. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Przedszkolaki obiecały, że będą nas często odwiedzać. Dziękujemy Małym Tygryskom za śliczny prezent, wesoła kurka będzie świąteczną ozdobą biblioteki.

Małe Tygryski z wizytą w bibliotece w BalicachMałe Tygryski z wizytą w bibliotece w BalicachMałe Tygryski z wizytą w bibliotece w Balicach

Polub nas na facebooku!