Uśmiech jest siłą w podróży

Uśmiech jest siłą w podróżyW piątek 23 marca w bibliotece w Balicach odbyło się spotkanie z podróżnikiem Bartolomeo Koczenaszem, twórczym i uśmiechniętym studentem, który każdą podróż w niesamowity sposób utrwala na fotografiach. Uśmiech towarzyszy mu wszędzie i tak samo było na naszym spotkaniu. Pełen entuzjazmu i zapału opowiadał  o swoich podróżach podczas których odwiedza piękne miejsca i spotyka niesamowitych ludzi.

Są takie miejsca...gdzie ludziom uśmiechanie się przychodzi wyjątkowo łatwo, gdzie myśli są radosne, dni harmonijne i piękne.Z uśmiechem na twarzy i aparatem w ręce wyruszam w te miejsca, odwiedzam ich mieszkańców, chłonę ich miłość, tryb dnia, wolność i radość. A gdy wracam... wspomnienia bawią, skłaniają do myślenia, zdjęcia wyzwalają uśmiech, wręcz nim zarażają.

B. Koczenasz
Uśmiech jest siłą w podróżyUśmiech jest siłą w podróży