Nowe oblicze biblioteki w Rudawie

Nowe oblicze biblioteki w RudawieW grudniu biblioteka w Rudawie całkowicie zmieniła swój wygląd. Wszystkie stare regały musiały być opróżnione z książek, bowiem na ich miejsce postawiono nowe, które są bardziej funkcjonalne i zapewniają więcej miejsca na nowości wydawnicze. Wyposażenie pomieszczenia bibliotecznego w nowe funkcjonalne regały pozwoli oprócz codziennej działalności na organizowanie różnych imprez czytelniczych takich jak: spotkania autorskie, wieczory poezji, bajkowe poranki, wystawy itp.

W nowej aranżacji biblioteki  znalazło się również miejsce na stanowisko komputerowe, z dostępem do internetu. Będą mogli z niego korzystać wszyscy mieszkańcy naszej gminy.

Nowe oblicze biblioteki w RudawieNowe oblicze biblioteki w RudawieNowe oblicze biblioteki w Rudawie