ZAKUP NOWOŚCI WYDAWNICZYCH DLA BIBLIOTEK W 2018 ROKU

W 2018 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Zabierzowie w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Biblioteki Narodowej w ramach Priorytetu 1 na rok 2018 Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek, otrzymała dotację w wysokości 16 950 złotych. Za tę kwotę zakupiliśmy łącznie 883 książek do bibliotek w Zabierzowie, Balicach, Bolechowicach oraz Rudawie. 

 

ZAKUP NOWOŚCI WYDAWNICZYCH DLA BIBLIOTEK W 2017 ROKU

W 2017 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Zabierzowie w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Biblioteki Narodowej w ramach Priorytetu 1 na rok 2017 Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek, otrzymała dotację w wysokości 16 430 złotych. Za tę kwotę zakupiliśmy łącznie 780 książek do bibliotek w Zabierzowie, Balicach, Bolechowicach oraz Rudawie.  

 

ZAKUP NOWOŚCI WYDAWNICZYCH DLA BIBLIOTEK W 2016 ROKU

W 2016 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Zabierzowie w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Biblioteki Narodowej w ramach Priorytetu 1 na rok 2016 Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek, otrzymała dotację w wysokości 15 940 złotych. Za tę kwotę zakupiliśmy łącznie 700 książek do bibliotek w Zabierzowie, Balicach, Bolechowicach oraz Rudawie.

 

ZAKUP NOWOŚCI WYDAWNICZYCH DLA BIBLIOTEK W 2015 ROKU

W 2015 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Zabierzowie w ramach programu Biblioteki Narodowej Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek otrzymała dotację w wysokości 15 650 złotych. Za tę kwotę zakupiliśmy łącznie 700 książek do bibliotek w Zabierzowie, Balicach, Bolechowicach oraz Rudawie.

 

ZAKUP NOWOŚCI WYDAWNICZYCH DLA BIBLIOTEK W 2014 ROKU

W 2014 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Zabierzowie dzięki programowi Biblioteki Narodowej Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek, otrzymała dotację w wysokości 11 930 złotych, za którą zakupiliśmy 522 książki, a 1/3 tej kwoty (4645,66 zł.) przeznaczyliśmy na zakup nowości dla dzieci i młodzieży. Dzięki dotacji powiększyły się zbiory biblioteki gminnej w Zabierzowie a także naszych filii w Balicach, Bolechowicach i Rudawie.

BN

 MKiDN 

BN

Program realizowany ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Biblioteki Narodowej w ramach Narodowego programu rozwoju czytelnictwa.

 

Polub nas na facebooku!

Programy

 

Czytam sobie w bibliotece

 

Dyskusyjny Klub Książki

 

Dyskusyjny Klub Książki dla dzieci

 

Grupa Rękodzielnicza "Koronczarki"

 

Kosmos – nasze wielkie podwórko!

 

Program Rozwoju Bibliotek

 

Biblioteka Narodowa

 

Cyfrowe książki

 

wolnelektury.pl

 

polona.pl

 

Wyszukaj