ZAKUP NOWOŚCI WYDAWNICZYCH DLA BIBLIOTEK

ZAKUP NOWOŚCI WYDAWNICZYCH DLA BIBLIOTEK W 2016 ROKU

W 2016 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Zabierzowie w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Biblioteki Narodowej w ramach Priorytetu 1 na rok 2016 Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek, otrzymała dotację w wysokości 15 940 złotych. Za tę kwotę zakupiliśmy łącznie 700 książek do bibliotek w Zabierzowie, Balicach, Bolechowicach oraz Rudawie.

ZAKUP NOWOŚCI WYDAWNICZYCH DLA BIBLIOTEK W 2015 ROKU

W 2015 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Zabierzowie w ramach programu Biblioteki Narodowej Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek otrzymała dotację w wysokości 15 650 złotych. Za tę kwotę zakupiliśmy łącznie 700 książek do bibliotek w Zabierzowie, Balicach, Bolechowicach oraz Rudawie.

ZAKUP NOWOŚCI WYDAWNICZYCH DLA BIBLIOTEK W 2014 ROKU

W 2014 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Zabierzowie dzięki programowi Biblioteki Narodowej Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek, otrzymała dotację w wysokości 11 930 złotych, za którą zakupiliśmy 522 książki, a 1/3 tej kwoty (4645,66 zł.) przeznaczyliśmy na zakup nowości dla dzieci i młodzieży. Dzięki dotacji powiększyły się zbiory biblioteki gminnej w Zabierzowie a także naszych filii w Balicach, Bolechowicach i Rudawie.

BN

MKiDN

BN

Program realizowany ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Biblioteki Narodowej w ramach Narodowego programu rozwoju czytelnictwa.