Z kart dziejów. Moja ojczyzna.

Z kart dziejów. Moja ojczyzna.5 listopada, z okazji zbliżającej się setnej rocznicy odzyskania niepodległości, Gminna Biblioteka Publiczna zaprosiła uczniów Szkoły Podstawowej w Zabierzowie na spektakl Z kart dziejów. Moja ojczyzna, poświęcony najważniejszym wydarzeniom z historii Polski.

Na scenie Samorządowego Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów wystąpili aktorzy Grupy Teatralnej Edu-Artis: Justyna Herman, Katarzyna Gołąb, Maria Suska oraz Bartosz Fabisiak.

Na widowni zasiedli uczniowie klas VI i VII (ok. 70 osób).

Z kart dziejów. Moja ojczyzna.Z kart dziejów. Moja ojczyzna.Z kart dziejów. Moja ojczyzna.