Wakacyjna podróż z Andrzejem Pasławskim

Wakacyjna pordróż z Andrzejem PasławskimTym razem w ramach "Magicznych wakacji" gościliśmy w naszej bibliotece podróżnika Andrzeja Pasławskiego, który zabrał dzieci w niezwykle ciekawą, ilustrowaną efektownymi fotografiami podróż.

Gdy oglądaliśmy najpiękniejsze zakątki m.in. Polski, Słowacji czy Rumunii, nasz Gość przekonywał dzieci, że nie zawsze trzeba wyruszać na koniec świata, by zobaczyć wyjątkowe miejsca.

Spotkanie odbyło się 30 lipca w ramach "Magicznych wakacji", organizowanych przez Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów.

Wakacyjna pordróż z Andrzejem PasławskimWakacyjna pordróż z Andrzejem PasławskimWakacyjna pordróż z Andrzejem Pasławskim