Wakacyjna zabawa w bibliotece

Wakacyjna zabawa w bibliotecePierwszego dnia wakacji naszą bibliotekę odwiedzili uczestnicy "Magicznych wakacji". Aby zapewnić dobrą zabawę zmęczonym całym rokiem wytężonej nauki dzieciom, zaprosiliśmy do nas klauna aby poprowadził zajęcia.

Przez dwie godziny klaun nie dał naszym małym gościom chwili wytchnienia. Były tańce, nauka żonglowania i chodzenia na szczudłach oraz przeciąganie liny. Na zakończenie dzieci uczyły się jak z różnokolorowych balonów wyczarować zwierzęta.

Spotkanie odbyło się w poniedziałek, 25 czerwca w ramach "Magicznych wakacji", organizowanych przez Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów.

Wakacyjna zabawa w biblioteceWakacyjna zabawa w biblioteceWakacyjna zabawa w bibliotece