Książkowe inspiracje na wakacje

Książkowe inspiracje na wakacjeCzy żółta kropka może być bohaterem książki? Jak bardzo głodne potrafią być gąsienice? Jaka przygoda spotkała pewnego dnia spokojnie śpiącego na drzewku w lesie leniwca oraz w jaki sposób porozumiewają się ze sobą pszczoły -  to tylko niektóre z pytań, na które odpowiedzi poznali uczestnicy warsztatów prowadzonych przez Magdalenę Tomasiak.

Spotkanie odbyło się 2 lipca w ramach "Magicznych wakacji", organizowanych przez Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów.

Książkowe inspiracje na wakacjeKsiążkowe inspiracje na wakacjeKsiążkowe inspiracje na wakacje