Uwaga! Konkurs na napisanie recenzji

Konkurs na napisanie recenzji "W cieniu magnolii" Anny PłowiecBiblioteka Publiczna w Rudawie włączyła się do akcji Wydawnictwa Znak Literanova, które w ramach promocji książki Anny Płowiec W cieniu magnolii przekazało bibliotece jeden bezpłatny egzemplarz powieści.

W związku z tym zapraszamy naszych czytelników do udziału w konkursie, polegającego na napisaniu oraz przesłaniu wydawcy pocztą elektroniczną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pocztą tradycyjną (Wydawnictwo Znak Literanova, ul. Kościuszki 37, 30-105 Kraków) recenzji (zajmującej jedną lub dwie strony A4) powieści W cieniu magnolii.

Nagrodą jest pakiet książek składający się z samych nowości Wydawnictwa Znak o wartości 400 zł. Komplet taki otrzyma zarówno biblioteka, jak i osoba, która napisała recenzję.