Świąteczny Chochlik w bibliotece

Świąteczny Chochlik w bibliotece11 grudnia naszą bibliotekę odwiedzili "zerówkowicze" z Oddziału Przedszkolnego Integracyjnej Szkoły Podstawowej w Radwanowicach. Oprócz dzieci pojawił niespodziewanie jeszcze jeden gość - Świąteczny Chochlik.

Ubrany kolorowo, w czapce niczym św. Mikołaj, zaprosił naszych małych gości do wspólnej zabawy. Świąteczny Chochlik zaczął od przeczytania "Świąt Pana Misia" a później było... jeszcze weselej. Była "gimnastyka" do rytmicznej muzyki, były rekiny pływające tuż pod powierzchnią wody czy wreszcie "ognisty" berek. Na koniec po drobne słodkości podjechał dziecięcy pociąg... i to już był koniec.

Bardzo dziękujemy dzieciom oraz wychowawczyniom: Joannie Migdał-Strychalskiej, Elżbiecie Łapie i Lidii Kwiatkowskiej za odwiedziny i zapraszamy ponownie w nowym roku!

Świąteczny Chochlik w biblioteceŚwiąteczny Chochlik w biblioteceŚwiąteczny Chochlik w bibliotece