Dzień Seniora w Niegoszowicach

Dzień Seniora w Niegoszowicach25 listopada działający przy naszej bibliotece Kabaret "AA - Anonimowi Artyści" miał przyjemność wystąpić w Niegoszowicach, podczas Dnia Seniora organizowanego przez sołtysa Edwarda Machlowskiego, Radę Sołecką oraz Klub Seniora z Niegoszowic.

Przygotowany specjalnie na tę okoliczność program pt. "Terapia małżeńska" chyba się podobał, bo wypełnioną szczelnie gośćmi salę sołecką, co chwilę wstrząsały salwy śmiechu. Na koniec życzenia zgromadzonym seniorom złożyli wójt Elżbieta Burtan oraz sołtys Edward Machlowski.

Bardzo dziękujemy organizatorom za zaproszenie oraz za przepyszny poczęstunek po zakończeniu występu.

Na scenie wystąpili: Maria Gaudyn, Klaudia Dam, Renata Jaśkowska-Mazoń, Włodzimierz Mazoń, Michał Wróbel oraz Karol Stanisławski. Autorką scenariusza przedstawienia była Elżbieta Mazur.

Dzień Seniora w NiegoszowicachDzień Seniora w NiegoszowicachDzień Seniora w Niegoszowicach