Halo! Jest tam ktoś?

Kosmos- nasze wielkie podwórko!Jedną z największych zagadek kosmosu, jest odpowiedź na pytanie - Czy jesteśmy sami we Wszechświecie? Powstało wiele filmów i książek, w których autorzy przedstawiają własną wizję  pozaziemskich istot. W naszym projekcie Kosmos- nasze wielkie podwórko! jak przystało na prawdziwych badaczy kosmicznych, również pokusiliśmy się o przedstawienie własnych wyobrażeń ufoludka.

Do wspólnej twórczej zabawy z dziećmi zaprosiliśmy całe rodziny. Pod koniec maja w naszej bibliotece zaczęli pojawiać się pierwsi przybysze z obcych planet. Wkrótce opanowali całą przestrzeń biblioteczną, wywołując wielką radość wśród czytelników odwiedzających na co dzień bibliotekę. Z  relacji uczniów klasy 1c i ich rodziców, wiemy, że była to świetna wielopokoleniowa zabawa, w której każdy mógł wykazać się swoją fantazją, zdolnościami plastycznymi i konstrukcyjnymi i wielkim poczuciem humoru.

Efekty rodzinnych spotkań przedstawiamy w naszej galerii. Zapraszamy.

Kosmos- nasze wielkie podwórko!Kosmos- nasze wielkie podwórko!Kosmos- nasze wielkie podwórko!

Kosmos- nasze wielkie podwórko!Kosmos- nasze wielkie podwórko!

Kosmos- nasze wielkie podwórko!

Projekt dofinansowany przez Fundację BGK

w programie „Na dobry początek!