Krioterapia bez tajemnic

Krioterapia bez tajemnicW czwartek 7 maja w bibliotece w Zabierzowie odbyło się spotkanie autorskie ze Zbigniewem Kołbą, promujące książkę Krioterapia. To warto wiedzieć będącą zbiorem doświadczeń autora związanych z prowadzeniem gabinetu krioterapii.

Swoją prelekcję nasz gość podzielił na dwie części. W pierwszej, poświęconej krioterapii zostały ogólnie omówione mechanizmy „leczenia zimnem”, jakie schorzenia można leczyć, na co należy zwracać uwagę w gabinetach krioterapii a także kto może a kto nie powinien (ze względów zdrowotnych) korzystać z tej metody.

Druga część spotkania poświęcona została diecie a także problemom ze snem. Autor chętnie podzielił się swoją wiedzą na temat odpowiedniego odżywiania, ułatwiającego uzupełnianie brakujących w naszych organizmach witamin czy minerałów. Ta część spotkania przerodziła się w ożywioną dyskusję z czytelnikami, którzy wymieniali się z naszym gościem swoją wiedzą dotyczącą roślin, soków czy potraw pomagających na konkretne dolegliwości. Na sam koniec autor przeprowadził krótką prezentację relaksującego oddychania ułatwiającego zasypianie a mającego swe korzenie w starożytnej medycynie chińskiej.

Dziękujemy panu Zbigniewowi Kołbie oraz naszym czytelnikom (szczególnie członkom Klubu Seniora w Zabierzowie) za przybycie na spotkanie.

Krioterapia bez tajemnicKrioterapia bez tajemnicKrioterapia bez tajemnic

Krioterapia bez tajemnicKrioterapia bez tajemnicKrioterapia bez tajemnic

Krioterapia bez tajemnicKrioterapia bez tajemnicKrioterapia bez tajemnic

Polub nas na facebooku!

Programy

 

Czytam sobie w bibliotece

 

Dyskusyjny Klub Książki

 

Dyskusyjny Klub Książki dla dzieci

 

Grupa Rękodzielnicza "Koronczarki"

 

Kosmos – nasze wielkie podwórko!

 

Program Rozwoju Bibliotek

 

Biblioteka Narodowa

 

Cyfrowe książki

 

wolnelektury.pl

 

polona.pl

 

Wyszukaj