Gminna Biblioteka Publiczna w Zabierzowie w III rundzie Programu Rozwoju Bibliotek

PRBW roku 2013 Gminna Biblioteka Publiczna w Zabierzowie wraz z filiami w Balicach, Bolechowicach i Rudawie zakwalifikowała się do trzeciej rundy Programu Rozwoju Bibliotek stworzonego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności i Fundację Billa i Melindy Gatesów.

Dzięki temu każda z filii otrzymała urządzenie wielofunkcyjne (drukarka, skaner i ksero) oraz dwa komputery z dostępem do internetu dla czytelnika wyposażone w kamerę i słuchawki z mikrofonem a biblioteka gminna oprócz urządzenia wielofunkcyjnego otrzymała laptopa oraz projektor multimedialny wraz z ekranem.

Zainteresowanym podajemy link do wyników rekrutacji III rundy Programu Rozwoju Bibliotek: