Kobieta Potrafi! Dzień kobiet w Niegodzowicach

dk8 marca to jeden z niewielu dni w roku, kiedy kobiety są najważniejsze, są nawet ważniejsze od mężczyzn. Ósmy marca to radosny dzień, także dla panów, ponieważ to właśnie w tym dniu kobiety są dla nich wyjątkowo miłe i uśmiechają się do nich częściej niż zazwyczaj.

 

Mogliśmy się o tym przekonać w Niegoszowicach, gdzie licznie zgromadzone Panie obchodziły swoje święto. Dzień kobiet został zorganizowany jak co roku przez Sołtysa, Radę Sołecką i Gminną Bibliotekę Publiczną w Zabierzowie. Pan Sołtys Edward Machlowski serdecznie przywitał wszystkie Panie oraz zaproszonych gości m.in zastępcę Wójta Gminy Zabierzów Pana Bartłomieja Stawarza.

Chwilę później na scenie pojawił się Kabaret ”AA” (Anonimowi Artyści), w programie Kobieta potrafi!, który udowodnił, że kobiety potrafią absolutnie wszystko i nie mają żadnych wad. Publiczność bawiła się doskonale, wybuchy śmiechu, wspólne śpiewanie znanych piosenek oraz gromkie brawa świadczyły o tym, że występ się podobał.

Po przedstawieniu było mnóstwo kwiatów oraz życzeń skierowanych do Pań  od zastępcy Wójta Pana Bartłomieja Stawarza, Sołtysa Niegoszowic Edwarda Machlowskiego oraz całej grupy „AA”.

Na niegoszowickiej scenie kabaret działający przy GBP w Zabierzowie występował w składzie: Maria Gaudyn, Renata Jaśkowska, Anna Sioła, Klaudia Dam, Karol Stanisławski, Włodzimierz Mazoń i Michał Wróbel. Nad scenariuszem i reżyserią przedstawienia czuwały dwie dzielne bibliotekarki Elżbieta Mazur z filii w Balicach i Maria Gaudyn z GBP w Zabierzowie. Oprawę sceniczną przygotowali pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Zabierzowie. Jakością dźwięku i obsługą sprzętu nagłaśniającego zajął się Bartek Kuflik, któremu serdecznie dziękujemy za pomoc.

dkdkdkdkdkdkdkdkdkdkdkdkdkdkdk

Polub nas na facebooku!

Programy

 

Czytam sobie w bibliotece

 

Dyskusyjny Klub Książki

 

Dyskusyjny Klub Książki dla dzieci

 

Grupa Rękodzielnicza "Koronczarki"

 

Kosmos – nasze wielkie podwórko!

 

Program Rozwoju Bibliotek

 

Biblioteka Narodowa

 

Cyfrowe książki

 

wolnelektury.pl

 

polona.pl

 

Wyszukaj